🥍

Kuşatma Savaşı Nedir?,

Sunucu içi savaş ile ilgili bilgilendirme burada yer almaktadır

Kuşatma Savaşı Nedir=?

Kuşatma Savaşı, Uluslar arasında olan savaştır (Kasabalar buna dahildir ama savaş açamazlar). Savaş açabilmek için savaş açıcağınız kasabanın ulusuna enemy olmak zorundasınız. Eğer savaş açıcağınız kasaba barışçıl ise savaş açamazsınız.

Savaş sisteminde, kazanını ve kaybedeni belirlemek için puan mevcuttur. Savaşlar 1 gün {24 saat} sürer. Savaş açıcağınız zaman belirli bir miktarda altın bulundurmalınız bu miktar değişkendir {Bu durum, savaş açılacak kasabanın büyüklüğüne göre değişebilir}.

Puanlar sadece savaş oturumlarında devreye girer. Savaş meydanına girmek için çatısı altında bulunduğunuz, ulustan soldier rütbesi almanız gereklidir veya vatandaş olduğunuz kasabanın barışçıl durumda olmaması gereklidir. Aksi taktirde savaş Kuşatma Savaşı Komutları/sw hud (Kasaba İsmi) - Aktif olarak devam eden savaşın bilgilerini gösterir./n enemy add (Ulus İsmi) - Bir ulusa düşmanlık ilan edersiniz./n ally add (Ulus İsmi) - Bir ulusa müttefiklik daveti yollarsınız./t toggle peaceful off - Barışçıl olmayı kapatır. (3 Gün sonunda barışçıldan çıkarsınız)/sw nation paysoldiers (Miktar) - Askerlere belirli miktarda altın verir. /nation siegewar occupiedforeigntowns - İşgal ettiğiniz yabancı kasabaları gösterir. /nation siegewar occupiedhometowns - Ulusunuzdaki işgal edilen kasabaları gösterir. /sw collect - Ganimet sandığını toplar.