🕳

Tpa, Trap Tuzağı

Tpa, Trap Tuzağı - Bilgilendirme

▪ Tpa Tuzağı - (Eşya,Yemek, Herhangi bir şey) (Vereceğim, Göstereceğim) Bahanesiyle oyuncuyu yanınıza teleportandırıp tuzağın içine (Hapsetmek veya sıkıştırmak) ardından öldürmek "Tpa tuzağı" Suçu oluşturmaktadır ve yasaktır. Oyuncu herhangi bir bahane almadan başka bir oyuncuya teleportlanıp ölürse veya başka bir oyuncudan teleport istediği alıp kabul edip ölürse, bu "TP Tuzağı" suçunu oluşturmaz.

▪ Trap - Oyuncuyu kapınızın önüne çekerek tuzağa düşürmek, Bir yere sıkıştırmak veya Oyuncunun hareket etmesini o alandan uzaklaşmasını engelleyecek her şey "Trap" Suçu oluşturmaktadır ve yasaktır.

Oyuncu gözle görülebilecek şekilde belirgin olan bir alana herhangi bir oyuncu tarafından atılmadan veya itilmeden kendi istediği ile girip veyahut atlayıp sıkışıp ve ölür ise bu "TRAP" suçu oluşturmaz. Cezası: 15 / 30 gün sunucudan uzaklaştırılmak. (Tuzağa yakalanan kişinin eşyaları geri verilmemektedir)

[Yönetim inisiyatifine bağlı olarak ceza süresi değişebilir!]

Kanıtların geçerli sayılabilmesi için kanıtların en az "30" saniye öncesi gözükmesi, sağ taraftaki bilgilendirme tablosunun açık olması ve kanıtın video kaydı şeklinde olması gerekmektedir.