🚩Kuşatma Savaşı Fethedilme Bilgileri!

Fethedildi 🕯️

Bir ulusun bir kasabaya saldırmasının birçok sonuçları olabilir, ancak en yaygın olarak, beyaz flama koyulması ile kasaba teslim olmuş ve fethedilmiş sayılır. İşgalin etkilerinin üstesinden gelmek ve tarafsızlık hakkının korunması için, size birkaç kurtulma yolu sunuyoruz. Yeniden özgür olmak için veya bastırmak için örgütlü ve kararlı olmanız gerekmektedir.

Kurtuluş 📖

▪ Kasabanın kaderinin kendi elinizde olduğunu göstermek için Revolt Siege'ı 🧾kullanın; ▪ Özgürlüğünüze kavuşmak için kasabanızın dışına bir renkli flama yerleştirir. ▪ Savaşı kazanırsanız size özgürlük ve özgür bir yaşam sunulur. ▪ Kaybederseniz, kasabanız işgalci kasaba/ulusun gözetimine girer.

▪ Kasabanınızı özgürlüğe kavuşturmak için Liberation Siege'yi 🧾kullanın; ▪ Dost ulusun kralı veya generali, kasaba dışına renkli bir flama yerleştirir. ▪ Kazanırsanız, özgürlüğünüz korunur. Dost ulus isterse kasabanıza yağma yapabilir. ▪ Kaybederseniz, işgalci ulusun hakimiyeti altına girersiniz.

Bastırma Yolları 🧨

▪ Suppression siege🕍 ile İsyanı bastırmak için, Krallığınızda Kral veya Generalinizin sizin adınıza bir kuşatma düzenlemesi için şehrin dışına renkli flama atmalıdır. ▪ Eğer kuşatmayı kazanırsanız, kasaba sizin kontrolünüz altında kalır ve istediğiniz zaman yağma yapabilirsiniz. ▪ Eğer kaybederseniz, kasaba sizin himayenizden çıkarılır.

Neutral ile işgalden kaçının 🌙

▪ Karşı koymak ve kasabanızı savaştan uzak tutmak için, kasabanızı tarafsız bir duruma getirebilirsiniz. ▪ Savaşın çıkmasını engellemek için, kasabanızın bağımsız bir hale gelmesi gerekmektedir. ▪ Tarafsız hale getirmek için "/t toggle neutral on" komutunu kullanabilirsiniz.

DİKKAT

Kasabanızı Neutral olmaktan çıkarttığınız zaman yakın zamanda savaşta fethedilen kasaba varsa otomatik olarak işgalci ulusa bağlanırsınız.

Last updated