🔕Kasaba / Krallık cezaları nedir?

Cezalar 2 aşamadan oluşmaktadır. Bunlar nelerdir?Hile Kullanımı Oyun Huzurunu bozmak / Toxiclik

Kasabanız / Krallığınıza uygulanacak cezalar. Kayıt olan bütün oyuncular kabul etmiş sayılacaktır ve ona göre işlem yapılacaktır;

1. Ceza - Kasabanızda altın para cezasına çarptırılacaksınız. 2. Ceza - Kasabanızda bulunan eşyalar ve paralar silinir. 3. Ceza -Kasabanızda hile ve Oyun Huzurunu bozma sınırını doldurursanız kasabanız / krallığınız tamamıyla silinip eşyalarınız ve paralarınız sıfırlanacaktır.

▪ 1. ihlalden 2. ihlale geçmek için 3 hakkınız bulunmaktadır. 2. ihlalden 3. ihlale geçmesi için hakkınız bulunmuyor yani 2. ihlalden sonra uyarı almazsınız.

Kasabanız 3 kez hile kullanımından ceza alır ise, 1. Ceza olarak - 2000 altın cezasına çarpıtılacaktır Her ceza hakkınıza 1 eklenecektir (3/0) hakkınız bulunuyor eğer hakkınızı doldurursanız 2.cezaya geçiş yapacaksınız ve ceza hakkınız sıfırlanacak.

Kasabanız 5 kez Oyun huzurunu bozmak ve Toxiclik'ten ceza alır ise, 1. Ceza olarak - 1000 altın cezasına çarpıtılacaktır Her ceza hakkınıza 1 eklenecektir (2/0) hakkınız bulunuyor eğer hakkınızı doldurursanız 2.cezaya geçiş yapacaksınız geçiş yapacaksınız ve ceza hakkınız sıfırlanacak.

Krallığınızda / Kasabanızda

Yeterli altın bulunmaz ise eğer 1 kez uyarı yapıldıktan sonra Para eklenmez ise silinecektir.

Eğer ceza alacağınız için altın veya eşya kaçırdığınız farkedilir ise veya yakalanırsanız sunucudan kalıcı olarak uzaklaştırılacaksınız.

Ceza aldığınızı nereden kontrol edebilirsiniz? Ceza alan kasabaların / krallıkların listesi aylık olarak discord üzerinden paylaşılacak eğer takip etmeyip talep açar iseniz herhangi bir cevap verilmeyecektir

Aldığınız cezayı itiraz mı etmek istiyorsunuz? Ceza aldınız ve bunu haksız olduğunu mu düşünüyorsunuz site üzerinden talep açarak aldığınız cezanın haksız olduğunu kanıtlayarak itiraz edebilirsiniz Kışkırtıldım veya karşı tarafta aynısı bize yaptı itirazları kesinlikle kabul edilmeyecektir. Açtığınız kanıt kapatılır ise eğer tekrarında kalıcı olarak ceza alacaksınız

Mevcut kurallar yetkili inisiyatifine bağlı olarak uygulanmaktadır.

Last updated